Informační chovatelský portál

Doporučujeme
Další drobnosti

Valid XHTML 1.0 Transitional

TOPlist

Setkání chovatelů,


Každou neděli:

Kolín - Štítary

Trhy zvířat a exotů.


První neděle v měsíci:

Hodonín, KD Horní Valy

Burza exotických ptáků

Burza exotických ptáků se koná v areálu bývalých kasáren. Musím říct že najít to byl docela problém. Venkovní prostory v pohodě, problém byl vevnitř. Smrad, špína, šeď. Musím říct že to bylo to nejhorší místo kde jsem byl skrz ptáky. Jinak občerstvení zajištěno, výkup nijak moc, v osum už tam nebyl jediný výkupce.

Olomouc, Nový Svět

Burza ptáků

Burza ptáků, Olomouc, Nový Svět ( za Baumaxem ) Když pojedete od Brna po dálnici, sjedete na Ostravu. Pak je jakoby v polích jeden sjezd, nějaké okrajové části, teď si nemůžu vzpomenout, ale pěkně po okraji Olomouce se tam dostanete.
Je to menší burza než v Přerově, dávejte si pozor, v osm hodin ráno už končí. Jinak tu pořídíte asi všechno, já dorazil v osm, tak jsem jenom dal ptáky do výkupu a koupil nějaké zrní.
Tentokrát jsem si přivstal a vše stihnul. Středně velká burza, zrní a potřeby v areálu, výkup ptactva zajištěn. Nekoupíte tu pletivo, budky ani přepravky.

Křenovice okr. Vyškov

Burza ZO ČSCH

Trhy exotů a ostatních zvířat, výkup ptactva a prodej chovatelských potřeb, krmiva. Občerstvení zajištěno.
Dálniční sjezd na Slavkov. Odbočíte na Holubice, z nich dojedete do Křenovic. Sledujte levou stranu, na domě je napsáno Chovatelský svaz. Jinak tedy nic moc, ptáků poskrovnu, lidí jakbysmet. S Přerovem se to nedá absolutně stovnávat.


Druhá neděle v měsíci:

Přerov, výstaviště

Velká ptačí burza

Velká ptačí burza - Seženete zde i pletivo, budky, přenosky, zrní, doplňky. občerstveni zajištěno. Burza se koná v budově i venku.
Na místo prostě musíte trefit, ty davy aut nejdou přehlédnout. Jen málo kdo v tu nedělní brzkou ranní hodinu jede jinam.


Třetí neděle v měsíci:

Uherské Hradiště

Burza exotického ptactva

Burza exotického ptactva se koná u vlakového nádraží - jako na každé burze tu seženete krmivo, pletivo, misky a tak dále. Burza se koná venku ale je zastřešená.
Pokud pojedete od Bučovic po E50 (neplést s E55), nemůžete netrefit. Jakmile vjedete do Uherského Hradiště, je to šestý semafor doleva a pak odbočka doprava. Nevím kolikátá (druhá, už to vím), ale je to naproti vjezdu do nějaké továrny. Na kruhovém objezdu se dáte doleva a jste tam. Ti co pojedou vlakem jen vystoupí z vlaku.


Čtvrtá neděle v měsíci:

Týniště nad Orlicí

Ptačí trhy

Setkání chovatelů v Týništi se těší velké oblibě. Seženete zde rozmanité chovatelské potřeby. Stojany na přepravky s ptáky jsou vevnitř, ale část burzy je i venku.
S hledáním nejsou absolutně žádné problémy. Pokud jedete od Brna, přijedete do Týniště a hned na začátku města uvidíte řady aut. Mile mne překvapilo, že burza nekončí nijak brzy, jelikož jsme se zdrželi v Brně s uzavírkami, přijeli jsme kolem osmé, ale do desíti jako by bylo právě ráno.

Máte připomínky?

Ocením veškeré vaše postřehy a připomínky, stejně tak pokud máte nějaký návrh na rozšíření webu.
Jakékoliv pripomínky a návrhy piste na smidla@smidla.eu
design by morpheus
smidla.eu © 2008